השקעות נדל ן בפורטוגל

פברואר 22, 2023 Michael Reed 0 Comments

רכישת השקעות נדל"ן בפורטוגל היא דרך מצוינת להשקיע במדינה המציעה מגוון רחב של הזדמנויות השקעה. אם אתם מחפשים להשקיע בתעשיית התיירות המשגשגת של המדינה, או שאתה מעוניין לקנות בית שם בעצמך, תמצא כי פורטוגל מציעה אפשרויות רבות ושונות למשקיעים נדל ן.

המקום הזול ביותר לקנות נכס בפורטוגל

בין אם אתם מחפשים בית חדש או נכס להשקעה, תרצו לדעת באילו מקומות בפורטוגל הכי זולים לקנות נכס. פורטוגל היא מקום אטרקטיבי לקנות נכס בגלל המחירים הנמוכים שלה, רמת החיים הגבוהה ואיכות החיים. ישנם אזורים רבים לבחירה, כל אחד מציע יתרונות שונים.

אזור אלגרבה הוא המקום הפופולרי ביותר לקנות נכס בפורטוגל. האזור מציע דירות עם נוף לאוקיינוס, כמו גם בתי יוקרה. מלבד אלגרבה, פורטוגל יש גם מציאות נהדר באזורים היבשה. אזור אלנטחו הוא אזור אטרקטיבי נוסף. הוא מציע חופים יפים וחיים שקטים יותר.

חוף הכסף הוא אזור פופולרי נוסף לרכישת נכס בפורטוגל. אזור זה ממוקם בין ליסבון לפורטו. הוא מציע כפרים מוזרים, חופים ווילות משפחתיות בגודל טוב עם בריכות שחייה.

אזור אלנטחו מציע חיי חווה מרגיעים וקו חוף יפהפה. זו אלטרנטיבה מצוינת לאלגרבה וליסבון.

אזור המרכז של פורטוגל הוא ביתם של בתים גדולים רבים. יש בו גם כמה כפרים ועיירות גדולות. אנשים רבים בוחרים לחיות באזור זה בגלל איכות החיים.

בירת פורטוגל ליסבון היא גם יעד פופולרי. אנשי מקצוע צעירים רבים בוחרים לגור באזור זה. העיר נמצאת במרחק נסיעה קצר מאזורים אחרים במדינה, מה שהופך אותה למקום נוח לבקר בו.

מי יכול לקנות נכס בפורטוגל?

רכישת נכס בפורטוגל יכולה להיות השקעה טובה לעתיד שלך. בניגוד למדינות אחרות באירופה, עלות רכישת נכס בפורטוגל נמוכה משמעותית.

למרות המשבר הכלכלי, שוק הנדל ן הפורטוגלי חזר לעצמו. בשנת 2018, מחירי הבתים בפורטוגל עלו ב -6.1%. ברבעון הראשון של 2021 עלו מחירי הבתים בפורטוגל ב -13.8%.

אם אתה חושב לקנות נכס בפורטוגל, יש הרבה דברים שיש לקחת בחשבון. יתכן שאתה תוהה מהן הדרישות החוקיות, כיצד לקבל משכנתא ובאיזו סוכנות תיווך לבחור.

החדשות הטובות הן כי אין הגבלות אמיתיות על רכישת נכס בפורטוגל. למעשה, זה יכול להיות רעיון טוב לבקר במדינה כדי להכיר את שוק הנכסים, ולהבטיח שאתה מקבל נכס שמתאים לצרכים שלך.

אם אתה זר, יהיה עליך למלא בקשת קרן המטבע הבינלאומית, לבצע מקדמה ולשלם את מס העברת הרכוש. זה יכול לקחת כמה שבועות כדי להשלים את התהליך. ייתכן שתרצה לשקול שכירת עורך דין, מי יכול לעזור לך עם הניירת.

ייתכן שתרצה גם לבדוק את תוכנית ויזת הזהב של פורטוגל, המאפשרת לאזרחים שאינם באיחוד האירופי לקבל היתר שהייה למשפחתם. התוכנית מחייבת אותך לבצע השקעה נכבדה ולהשקיע שבועיים בפורטוגל אחת לשנתיים.

איפה לקנות בית בפורטוגל?

קניית בית בפורטוגל יכולה להיות אתגר. זה יכול להיות מאוד זמן רב ולפעמים דורשים הרבה ניירת. עם זאת, זה אפשרי. אם אתם מעוניינים לקנות בית בפורטוגל, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת.

ראשית, אתה צריך לדעת לאן אתה רוצה לעבור. פורטוגל יש מיקומים חוף יפה וערים גדולות. היא ידועה גם בבתי הספר המצוינים שלה ובטיפול הרפואי האיכותי שלה.

כדאי לשקול גם אפשרויות מימון. בנקים פורטוגלים מציעים בדרך כלל משכנתאות שנמשכות 25 שנה, אך חלקן מציעות הלוואות שנמשכות 30 שנה ומעלה. בדרך כלל, המקדמה המינימלית היא 20 אחוז משווי הנכס.

ייתכן שתידרש לשלם מס נוסף להעברת רכוש. סכום המס תלוי בעלות הבית ובסך ההכנסה שלך. לדוגמה, אם יש לך בית שני או שלישי, המס יהיה גבוה יותר.

כאשר אתם מחפשים היכן לקנות בית בפורטוגל, אתה צריך לעשות רשימה של מה שאתה רוצה. רשימה זו צריכה לכלול איזה סוג נכס אתה רוצה, התקציב שלך ואורח החיים שלך. אתה צריך גם לחשוב על מתי אתה רוצה לזוז. אחרי הכל, המעבר לפורטוגל יכול להימשך עד שישה חודשים.