השקעה בנדל ן ברומניה

ינואר 22, 2023 Michael Reed 0 Comments

השקעה בנדל ן יכול להיות דרך מצוינת להרוויח. אבל יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמשקיעים. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לבצע השקעה חכמה בנדל ן ברומניה.

מה זה השקעות נדל ן?

השקעה בנדל ן היא דרך מצוינת לייצר תשואות. רומניה מציעה מגוון רחב של הזדמנויות השקעה למשקיעים זרים. זוהי אחת הכלכלות הצומחות ביותר באיחוד האירופי. עם המיקום האסטרטגי שלה, מדיניות ידידותית למשקיע ועבודה מיומנת, רומניה היא מקום מצוין להשקעות בנדל ן.

משקיעים זרים מנצלים מחירי הנדל ן נמוך באירופה. זה גרם לעלייה בהשקעות ברומניה. בשנת 2017, שוק ההשקעות הרומני רשם עסקאות של כמעט 900 מיליון יורו. צפוי כי השוק יגדל ל -1.2 מיליארד אירו עד סוף השנה.

רכישת מקרקעין רומנית יכולה להיות תהליך מורכב. הרכישה יכולה להיעשות באמצעות עסקת נכסים, עסקת מניות או העברה עסקית. חשוב לבחור את מבנה ההשקעה בקפידה. המבנה צריך לקחת בחשבון את הצרכים של המשקיע, הציפיות וההגנה על ההשקעות.

שוק המגורים של רומניה משתפר בהתמדה. מחיר המכירה הממוצע של הדירות עלה ב -0.7% האינפלציה-מותאם בשנת 2020. זוהי תוצאה של ביקוש חזק בשוק הדיור. כמו כן צפוי כי מחיר הדירות ימשיך לעלות בשנים הקרובות.

ענף הנדל ' ן המסחרי ברומניה ראה עלייה של 16.5% בעסקאות ההשקעה ב ש 3 2021. ברבעון זה בוצעו בסך הכל 186,000 יחידות. זוהי עלייה של 31%.

השקעות נדל ן הטוב ביותר ברומנית

השקעה בשוק הנדל ן של רומניה היא מאמץ משתלם. עם השכר התחרותי שלה, כוח עבודה משכיל ומיקום אסטרטגי, רומניה היא יעד אטרקטיבי למשקיעים זרים.

כלכלת רומניה צומחת בקצב חזק בשני העשורים האחרונים. הוא חבר באיחוד האירופי, המציע למשקיעים יתרונות רבים.

בשנים האחרונות עבר שוק הנכסים הרומני התפתחות משמעותית. משקיעים מהונגריה, הונגריה וצ ' כיה רכשו נכסי מקרקעין. היקף ההשקעה גדל בקצב מהיר.

משקיעים בצ ' כיה רכשו נכסי מקרקעין תמורת 173 מיליון יורו. בהונגריה, המשקיעים התמקדו במגזרי המגורים והמשרדים. קרן ההשקעות בצ ' כיה הצביעה על עניין בבניית שטחי משרדים באזור המרכז של בוקרשט בשנת 2022.

שוק הנדל ' ן של רומניה נותר חזק ברבעון הראשון של 2022. המחיר הממוצע למטר מרובע עלה ב -7.4%. זו הייתה עלייה משמעותית בהשוואה לעלייה הממוצעת של 7.2% שנרשמה ברבעון הראשון של 2017.

השוק ירשום איזון היצע וביקוש יציב בשנת 2021. שוק המשרדים ברומניה צפוי לרשום צמיחה כוללת של 20% בשנים הקרובות. פרויקטים משרדיים חדשים שהושלמו בשנה האחרונה אותרו בבוקרשט.

כיצד השקעה בנדל ן להפוך עשיר

השקעה בנדל ן יכול לספק תיק השקעות מוצק עם תשואה גבוהה. משקיעים יכולים לרכוש נכסים מכל הסוגים, ממחסנים ופרויקטים פוטו-וולטאיים ועד בנייני משרדים ונכסי מגורים.

הדרך הטובה ביותר להשקיע בנדל ן היא לרכוש נכס עם יסודות טובים. דרך טובה להשיג זאת היא לחפש מומחים מקומיים ולהתייעץ איתם לגבי האפשרויות הטובות ביותר לצרכי ההשקעה הספציפיים שלך.

מומלץ גם לשקול השקעה בנדל ן כמו גידור מפני האינפלציה. האינפלציה מגדילה את כוח הקנייה של הכסף שלך, ועם הזמן, הנכס שלך יעריך.

אתה יכול אפילו להרוויח כסף בנדל ן על-ידי קניית מסדר-העליונות ותיקון אותם. נכסים אלה עשויים להימכר גם ברווח.

אתה יכול גם להשקיע בנדל ן באמצעות נאמנויות השקעות נדל ן, ניירות ערך מגובי משכנתא, וכלי רכב להשקעה אחרים. אמנם אלה אינן האפשרויות היחידות, אך הן מציעות מגוון יתרונות ויכולות לעזור לך לגוון את ההשקעות שלך.

כיצד השקעות נדל"ן ברומניה לגרום לך עשיר הוא עניין של בחירה אישית. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת קבלת החלטה. חשוב להבין את הסיכונים הכרוכים בכך.

בעוד היתרונות של השקעה בנדל ן נמצאים בשפע, ישנם גם סיכונים שיש לקחת בחשבון. על המשקיעים לוודא שיש להם את ההשכלה, הניסיון והידע הנכונים כדי להגן על עצמם מפני הפסדים כספיים פוטנציאליים.